Lenovo Tab 10 Qualcomm Snapdragon 1.30GHz 1GB 16GB 10.1" Siyah Tablet

Lenovo

3.5/5 11 Kullanıcı Görüntüledi
  • Tek Çekim / Havale:

  • 885,00 TL

Aynı Gün Kargo

Aynı Gün Kargo

Kolay İade

Kolay İade
GEÇİCİ OLARAK
TEMİN EDİLEMEMEKTEDİR.

PAYLAŞ


Tab 10
Tab 10
  • Ebeveynler, Lenovo Tab 10 sayesinde tabletlerini rahatça çocuklarıyla paylaşabilirler. Çoklu kullanıcı hesaplar sayesinde aileler çocuklarının deneyimlerini izleyebilir ve uygunsuz içerikleri engelleyebilir. Ayrıca her aile üyesi, Tab 10'un büyük ekranından, güçlü sesinden ve uzun pil ömründen yararlanır.
Tab 10 | Özellikleri
Her açıdan görünen görseller
Kablolardan kurtulun ve dilediğiniz yerden izleyin. Tab 10'un 10,1 inçlik yüksek çözünürlüklü (1280 x 800) ekranı, Netflix, Hulu ve YouTube'da en sevdiğiniz program ve videoları izlemek için mükemmeldir. Ayrıca IPS teknolojisi, fotoğraf ve videoların her açıdan mükemmel görünmesini sağlar—Tüm ailenizle birlikte video izlerken herkes mükemmel görüş açısına sahip olacak.
Cihazınızı paylaşın—ancak gizliliğinizi koruyun
Ailenin her üyesi, Tab 10'da kendi özel deneyiminin tadını çıkarır. Her kullanıcı, bireyselleştirilmiş ayarlar, duvar kağıdı ve sosyal medya hesaplarıyla kendi hesabını elde eder. 
Çocukları koruyun
Ebeveynler, uygunsuz içeriklere erişimi engellemek ve çocukların cihazı kullanma sürelerini sınırlamak için Çocuk Modunu kullanabilirler. 
Tüm gün tadını çıkarın
Tüm aile tarafından paylaşılacağından Tab 10, yoğun bir şekilde kullanılacaktır. Ancak uzun süre dayanan pili sayesinde, cihazınızı hareket halinde 10 saate kadar kullanabilirsiniz.

Bu ürünü satın alanlar aşağıdaki ürünlerede baktılar