Bellek
16GB 5600MT/s DDR5 CL36 DIMM (Kit of 2) Beast RGB EXPO Turkey
16.81566 TL
16gb 5600MT/s DDR5 CL36 DIMM (Kit of 2) Beast RGB EXPO Turkey
Stokta Var
(Sadece 1 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
1g 11 saat 53dk içinde sipariş verirsen yarın kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Bilgisayar Parçaları ve Çevre Birimleri > Bellek |
|---|---|
| Marka | KINGSTON |
| Kategori | Masaüstü Bellek |
| Marka | Kingston |
| RAM | 16 GB |
| Bellek düzeni (modüller x boyut) | 2 x 8 GB |
| Kapasite | 16GB (2x8GB) |
| Dahili hafıza tipi | DDR5 |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Arayüz | 288-Pin DIMM |
| Hafıza veri aktarım hızı | 5600 MT/s |
| Bileşen | PC |
| Soğutucu | Var |
| Hafıza şekli faktörü | 288-pin DIMM |
| Bellek Hızı | 5600MHz |
| ECC | Hayır |
| Erişim Zamanı | 32ns |
| Gecikme Değerleri | CL[36] 36-38-38 |
| Geçici bellek tipi | Unregistered (unbuffered) |
| On-Die ECC | Evet |
| Çalışma Voltajı | 1.25V |
| CAS latens | 36 |
| Hafıza sıralama | 1 |
| Hafıza voltajı | 1.25 V |
| Modül konfigürasyonu | 1024M x 64 |
| Hız Artırma için Genişletilmiş AMD Profilleri (EXPO) | Evet |
| Hız Artırma için Genişletilmiş AMD Profilleri (EXPO) versiyon | 1.0 |
| SPD profili | Evet |
| Menşe ülkesi | Çin, Tayvan |
| Soğutma türü | Soğutucu |
| Kurşun nikelaj | Altın |
| Arkaışık | Evet |
| Geri plan rengi | Kırmızı / Yeşil / Mavi |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 85 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -55 - 100 °C |
| Genişlik | 7,1 mm |
| Derinlik | 133,4 mm |
| Yükseklik | 42,2 mm |
| Ağırlık | 90 g |
| Ambalaj genişliği | 121,9 mm |
| Ambalaj derinliği | 14 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 171,5 mm |
| Paket ağırlığı | 133,1 g |
| Açıklama Diğer | - |
Benzer Ürünler
29.008,46TL
Maksimum 4 taksit imkanı
32GB 6800MT/s DDR5 CL34 DIMM (Kit of 2) Beast Black EXPO Turkey
28.835,10TL
Maksimum 4 taksit imkanı