FİYAT

SSD Fiyatları

 

Ev kullanıcılarından, kurumsal şirketlere kadar bir çok alanda kullanılmak üzere özel dizayn edilen SSD’ler; farklı hız ve depolama alanına sahiplerdir. İhtiyaçlarınıza çözüm sağlayabilecek SSD ürünlerini dikkatlice inceleyip satın alarak bilgisayarınızın hızını ve performansını arttırabilir; bu sayede genel çalışma akışınızı daha verimli hale getirebilirsiniz.

 

Sürekli veri aktarımıyla uğraşan bir kullanıcısıysanız tercih edebileceğiniz modeller, yüksek hız ve kapasitelere sahip SSD’ler olabilir.
Seçtiğiniz ürünlerin anakartınızın desteklediği hız limitlerine uygunluğu, SSD modellerinden alacağınız performansı direk etkileceğini unutmayın!
SATA 2 destekli anakartlarda SSD diskinizin yazma ve okuma hızları ne kadar yüksek olursa olsun, anakartınızın sunduğu hıza tabi olacaktır.

SSD Solid State Drive


Tamamı elektronik yapıda üretilmiş, devre kartının üzerinde bulunan küçük depolama alanlarının birleşmesiyle oluşan ve hard disklere göre çok daha hızlı ve dayanıklı yeni nesil sabit diskler SSD Solid State Drive olarak adlandırılabilir.