ASUS P440VAK CORE 3 100U 8GB 512GB 23.8'' FreeDos Beyaz
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
Stoktan Teslim
Aynı gün kargoya verilir.
Aynı Gün Kargo
Saat 15:00'a kadar verilen siparişler, yarın kapında!
14 Gün İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Özellikler
| Kategori | Bilgisayar > All In One PC |
|---|---|
| Marka | ASUS |
| Ekran boyutu | 23.8 inch |
| Ekran çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Dokunmatik ekran | Hayır |
| HD türü | Full HD kalitesi |
| Yerel açı oranı | 16:9 |
| Ekran parlaklığı | 250 cd/m² |
| RGB renk alanı | sRGB |
| Yansımasız ekran | Evet |
| Renk skalası | 100% |
| İşlemci ailesi | Intel Core 3 |
| İşlemci üreticisi | Intel |
| İşlemci | 100U |
| İşlemci nesli | Intel Core (Series 1) |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 6 |
| Sıralı işlemci sayısı | 8 |
| İşlemci destek frekansı | 4,7 GHz |
| Performans çekirdekleri | 2 |
| Tasarruf çekirdekleri | 4 |
| Düşük Güç Verimli çekirdekler | 0 |
| Performance-core Max Turbo Frekans | 4,7 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frekans | 3,3 GHz |
| Performans çekirdeği temel frekansı | 1,2 GHz |
| Tasarruf çekirdeği temel frekansı | 0,9 GHz |
| İşlemci önbelleği | 10 MB |
| İşlemci ön bellek türü | Akıllı Önbellek |
| İşlemci soketi | BGA 1744 |
| İşlemci temel gücü | 15 W |
| Maksimum turbo güç | 55 W |
| RAM | 8 GB |
| Maksimum bellek | 32 GB |
| Dahili hafıza tipi | DDR5-SDRAM |
| Bellek yuvası sayısı | 2 |
| Hafıza alanı türü | SO-DIMM |
| Bellek düzeni | 1 x 8 GB |
| Hafıza şekli faktörü | DIMM/SO-DIMM |
| Toplam depolama kapasitesi | 512 GB |
| Depolama ortamı | SSD |
| Optik sürücüler | Hayır |
| Toplam SSD kapasitesi | 512 GB |
| Kurulan SSD sayısı | 1 |
| Sert durum disk sürücü, kapasite | 512 GB |
| Sert durum disk sürücüsü arayüzleri | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Evet |
| SSD form faktörü | M.2 |
| Ayrık grafik bağdaştırıcı | Hayır |
| Ayrık ekran kartı modeli | Mevcut değil |
| Entegre grafik kartı | Evet |
Benzer Ürünler
Maksimum 4 taksit imkanı
ASUS 27.0'' White,FHD (1920 x 1080),Intel® Core™ 5 Processor 210H, DDR5 16GB, 512GB M.2 NVMe,DOS
Maksimum 4 taksit imkanı
ASUS 223.8" White, FHD (1920 x 1080), Intel® Core™ 5 Processor 210H , DDR5 16GB, 512GB M.2 NVMe, DOS
Maksimum 4 taksit imkanı
ASUS 23.8" Black, FHD (1920 x 1080), Intel® Core™ 5 Processor 210H , DDR5 16GB, 512GB M.2 NVMe, DOS
Maksimum 4 taksit imkanı
ASUS 27.0'' Black,FHD (1920 x 1080) ,Intel® Core™ 5 Processor 210H, DDR5 16GB, 512GB M.2 NVMe,DOS
Maksimum 4 taksit imkanı
HP ProOne 240 G10 Core Ultra 5-125U 16gb 512gb SSD 23.8" Free DOS D36TKET
Maksimum 4 taksit imkanı