Mini Bilgisayar
ASUS PB63-B3011AH Mini Bilgisayar
(3 Yorum)
38.49645 TL
ASUS PB63-B3011AH
Stokta Var
(Sadece 1 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
7g 10 saat 41dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| İşlemci Tipi | 13. Nesil Intel Core i3 |
|---|---|
| İşlemci Kodu | i3-13100T |
| İşlemci Hızı | 1.10 GHz |
| Ön Bellek | 4 MB |
| İşletim Sistemi | Windows 11 PRO |
| Anabellek | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR 4 |
| Bellek Hızı | 2666 Mhz |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk - SATA | 256 GB |
| Ekran Kartı | INTEL HD Graphics |
| Ekran Kartı Belleği | Yok |
| VGA | Var |
| HDMI | Var |
| DP | Var |
| WIFI | Var |
| Kasa | Mini PC |
| KLAVYE | Yok |
| Fare | Yok |
| Ürün Ailesi | ASUS MiniPC |
| İsletim Sistemi Ailesi | MS Windows |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i3 |
| Ek Özellikler | Bluetooth |