Mürekkep Tanklı
Epson L3250 Çok Fonksiyonlu Tanklı
8.01311 TL
Epson L3250 Çok Fonksiyonlu Tanklı
Stokta Var
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
Stoktan Teslim
Aynı gün kargoya verilir.
Aynı Gün Kargo
Saat 15:00'a kadar verilen siparişler, yarın kapında!
14 Gün İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Özellikler
| Kategori | Çok işlevli Renkli Tanklı |
|---|---|
| Bağlantı Özellikleri | USB |
| Marka | Epson |
| Çift Taraflı Baskı | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Kağıt Boyutu | A4 (210 x 297 mm) |
| Ethernet | Yok |
| Baskı Çözünürlük | 5760 dpi |
| Baskı Hızı | 30 - 40 Sayfa |
| Çift Taraflı Baskı | Manuel |
| Baskı Rengi | Renkli |
| Baskı Teknolojisi | Tanklı |
| Faks | Yok |
| Aylık Baskı Kapasitesi | 20.000 - 50.000 Sayfa |
| Baskı Boyutu | A4 |
| Baskı Teknolojisi | Epson Micro Piezo™ Baskı Kafası |
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Baskı Hızı (ppm) | Max: 33 Sayfa/dk |
| Baskı Kalitesi | 5.760 x 1.440 DPI |
| Tarama | 1.200 x 2.400 DPI |
| Baskı Kapasitesi (Sayfa/Ay) | Ayda 30.000 Sayfa |
| Kağıt Kapasitesi | Girdi Kapasitesi: 100 Sayfa Çıktı Kapasitesi: 30 Sayfa |
| Kağıt Ölçüsü | A4 (21.0x29,7 cm), A6 (10,5x14,8 cm), A5 (14,8x21,0 cm), B5, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 16:9, DL (zarf), No. 10 (zarf), C6 (zarf), Mektup, Kullanıcı tanımlı, Legal |
| Arabirim ve Bağlanabilirlik | 1 x USB, WiFi, Wi-Fi Direct |
| Güç Gereksinimi | Max: 12W |
| Boyutları (e x d x y) mm | 375 x 347 x 179 mm |
| Uyumlu Sarf Malzemeleri | 103 Eco Tank |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| Model Dosya | Ek Döküman |