Masaüstü Bilgisayar
EXPER PC FLEX DEX345 FDOS
21.61810 TL
EXPER PC FLEX DEX345 FDOS
Stokta Var
(Sadece 10 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe ücretsiz kargo dahildir.
Stoktan Teslim
Aynı gün kargoya verilir.
Aynı Gün Kargo
Saat 15:00'a kadar verilen siparişler, yarın kapında!
14 Gün İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Özellikler
| Seri | EXPER FLEX |
|---|---|
| İşlemci Tipi | 13. Nesil Intel Core i3 |
| İşlemci Kodu | i3-13100 |
| İşlemci Hızı | 3,40 GHz |
| Ön Bellek | 12 MB |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Anakart Yongaseti | INTEL 610 |
| Anabellek | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR 4 |
| Bellek Hızı | 3200 MHz |
| Bellek Yuvası | 2 DIMM |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk - SSD | 500 GB |
| Sabit Disk - SATA | Yok |
| Ekran Kartı Tipi | NVIDIA |
| Ekran Kartı Türü | Harici |
| Ekran Kartı | NVIDIA GeForce GT 710 |
| Ekran Kartı Belleği | 2 GB |
| Optik Sürücü | Yok |
| VGA | Var |
| DVI | Var |
| HDMI | Var |
| Kasa | Mini Tower |
| Güç Kaynağı | 350 Watt |
| Klavye | Var (Kablolu) |
| Fare | Var (Kablolu) |
| Monitör | Yok |
| İşletim Sistemi Ailesi | DOS |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i3 |
| Ürün Ailesi | EXPER Flex |
Benzer Ürünler
37.413,72TL
Maksimum 4 taksit imkanı