Masaüstü Bilgisayar
Exper PC Xera XC327 FreeDOS Masaüstü Bilgisayar
(1 Yorum)
75.16231 TL
Exper Pc Xera XC327 FD
Stokta Var
(Sadece 5 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
7g 7 saat 42dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Seri | Exper Xera |
|---|---|
| İşlemci Tipi | 12. Nesil Intel Core i7 |
| İşlemci Kodu | i7-12700F |
| Ön Bellek | 25 MB |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Anabellek | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR 4 |
| Bellek Hızı | 3200 MHz |
| Bellek Yuvası | 2 DIMM |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk - SSD | 1 TB |
| Sabit Disk - SATA | Yok |
| Ekran Kartı Tipi | NVIDIA |
| Ekran Kartı | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
| Ekran Kartı Belleği | 12 GB |
| Optik Sürücü | Yok |
| HDMI | Var |
| DisplayPort | Var |
| Ağ Kartı | Gigabit |
| USB 3.0 | Var |
| Kasa | Midi Tower |
| Güç Kaynağı | 650 Watt |
| Klavye | Yok |
| Fare | Yok |
| Monitör | Yok |
| İşletim Sistemi Ailesi | DOS |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i7 |
| Ürün Ailesi | Exper Xera |
| Kullanım Alanı | Gaming |
| Özel Sayfalar | Gaming Ürünleri |
Benzer Ürünler
54.499,93TL
Maksimum 4 taksit imkanı