Kasa
Frisby FC-9485G 600W 80+ Bronze RGB Fan Mid Tower Kasası
3.17822 TL
Frisby 600W 80+Bronze (FC-9485G) RGB Fan Mid Tower
Stokta Var
(Sadece 10 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
1g 11 saat 41dk içinde sipariş verirsen yarın kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Oyuncular İçin | Evet |
|---|---|
| Kategori | Kasa |
| Marka | Frisby |
| RGB | Var |
| Kasa Yapısı | ATX Midi Tower |
| Kasa Yapısı | Midi Tower |
| Güç Kaynağı | 600W |
| Güç Kaynağı | 600 Watt |
| Uyumlu Anakartlar | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Fan Sayısı | 4 |
| Dahili 3.5 | 2 x Adet |
| Dahili 2.5 | 2 x Adet |
| Genişleme Slotları | 7 x Adet |
| Kasa Alaşımı | SPCC(Çelik) + Tempered Glass Yan Panel |
| Ön USB Giriş | 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 |
| Ön Ses Çıkış | Var |
| Ön Mikrofon Giriş | Var |
| 120mm Fan | 4 x 120 mm RGB Fan |
| Boyutlar | Yükseklik: 390 mm x Genişlik: 200 mm x Derinlik: 450 mm |
| Ağırlık | 7.2 kg |