All in One Bilgisayar
HP EliteOne 840 G9 AiO i7-14700 32GB 512GB W11 Pro
(2 Yorum)
78.78983 TL
HP EliteOne 840 G9 AiO i71470032GB/512 W11P
Stokta Var
(Sadece 1 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
1g 19 saat 48dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Bilgisayar > All In One PC |
|---|---|
| Marka | HP |
| Ekran boyutu | 23.8 inch |
| Ekran çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Dokunmatik ekran | Hayır |
| HD türü | Full HD kalitesi |
| Yerel açı oranı | 16:9 |
| Ekran parlaklığı | 250 cd/m² |
| Panel tipi | IPS |
| NTSC kapsaması (tipik) | 72% |
| RGB renk alanı | NTSC |
| Yansımasız ekran | Evet |
| Renk skalası | 72% |
| İşlemci ailesi | Intel® Core™ i7 |
| İşlemci üreticisi | Intel |
| İşlemci | i7-14700 |
| İşlemci nesli | Intel Core i7-14xxx |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 20 |
| Sıralı işlemci sayısı | 28 |
| İşlemci destek frekansı | 5,4 GHz |
| Performans çekirdekleri | 8 |
| Tasarruf çekirdekleri | 12 |
| Performance-core Max Turbo Frekans | 5,3 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frekans | 4,2 GHz |
| Performans çekirdeği temel frekansı | 2,1 GHz |
| Tasarruf çekirdeği temel frekansı | 1,5 GHz |
| İşlemci önbelleği | 33 MB |
| İşlemci ön bellek türü | L3 |
| İşlemci temel gücü | 65 W |
| Maksimum turbo güç | 219 W |
| RAM | 32 GB |
| Maksimum bellek | 64 GB |
| Dahili hafıza tipi | DDR5-SDRAM |
| Bellek yuvası sayısı | 2 |
| Hafıza alanı türü | SO-DIMM |
| Hafıza frekans hızı | 5600 MHz |
| Bellek düzeni | 2 x 16 GB |
| Hafıza şekli faktörü | DIMM/SO-DIMM |
| Toplam depolama kapasitesi | 512 GB |
| Depolama ortamı | SSD |
| Optik sürücüler | Hayır |
| Depolama birimi sayısı | 1 |
| Toplam SSD kapasitesi | 512 GB |
| Kurulan SSD sayısı | 1 |
| Sert durum disk sürücü, kapasite | 512 GB |
| SSD bellek tipi | TLC |
| Sert durum disk sürücüsü arayüzleri | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Evet |
| SSD form faktörü | M.2 |
Benzer Ürünler
54.423,72TL
Maksimum 4 taksit imkanı