Notebook
HP ProBook 4 AI G1i Ultra 7 255U 16GB 512GB Notebook
(1 Yorum)
46.21651 TL
HP PROBOOK 4 AI D21PDET G1i U7-255U 16GB 512GB SSD 14" FDOS
Stokta Var
(Sadece 10 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
1g 13 saat 54dk içinde sipariş verirsen yarın kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Ekran Kartı | INTEL |
|---|---|
| Kategori | Notebook |
| Garanti Durumu | 24 Ay |
| Marka | HP |
| Hard Disk Kapasitesi | 512GB SSD |
| Ürün Serisi | ProBook 4 G1i |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| İşlemci | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
| İşlemci Bilgisi | Intel® Core™ Ultra 7 255U processor (Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile 5,2 GHz'e kadar, 12 MB L3 önbellek, 12 çekirdek, 14 iş parçacığı) |
| Ürün Ailesi | Probook |
| Bellek | 16GB |
| Grafik İşlemcisi | Intel Grafik Kartı |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Hızı | 5600 MHz |
| İşlemci Platformu | Intel Core Ultra 7 |
| Bellek Yuva Bilgisi | 2 x Adet SODIMM (1 x 16GB) |
| İşletim Sistemi | Free DOS |
| Maksimum Bellek Desteği | 48 GB |
| Ekran Boyutu | 14 |
| Disk | 512GB SSD |
| Ürün Serisi | 4 Serisi |
| Disk Bilgisi | PCIe® NVMe™ SSD (M.2 2280) |
| Ekran Boyutu | 14"/14.5'' |
| Ekran Bilgisi | IPS, anti-glare, 300 nits, low power, 62.5% sRGB |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| vPro | Yok |
| Ekran Çözünürlüğü | WUXGA (1920×1200) |
| Ekran Kartı | Tümleşik |
| Ekran Kartı Bilgisi | Intel® Arc™ Grafik |
| Optik Sürücü | Yok |
| Ethernet Kartı | Gigabit |
| Ağ ve İletişim | Realtek RTL8111HSH-CG GbE / Intel® Wi-Fi 7 BE201 (2x2) ve Bluetooth® 5.4 |
| Giriş/Çıkış | 1 x HDMI 2.1 2 x USB Type-C 2 x USB 3.2 1 x RJ-45 1 x Birleşik Kulaklık / Mikrofon |
| Dahili Web Kamerası | IR Web Kamera |
| Kamera Çözünürlüğü | 5 MP |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Garanti | 2 Yıl Standart Garanti |
| Batarya | 3 Hücreli |
| Pil | 56W/hr |
| Boyutlar | Yükseklik: 17 mm x Genişlik: 318.6mm x Derinlik: 224.3 mm |
| Mobil iletişim (4G-5G) | Yok |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Benzer Ürünler
40.453,99TL
Maksimum 4 taksit imkanı
Dell Latitude 5440 i5-1335U 8GB 256GB SSD 14 W11 Pro Notebook
69.208,35TL
Maksimum 4 taksit imkanı