Notebook
HP ProBook 440 G10 Core i7-1355U 16GB 512GB 14" Notebook
(1 Yorum)
44.63306 TL
HP ProBook 440 G10 i7 1355-14"-16G-512SD-Dos
Stokta Var
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
7g 11 saat 41dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Bilgisayar > Notebook |
|---|---|
| Kategori | Notebook |
| Marka | HP |
| Ürün tipi | Laptop |
| Açıklama | Temel ticari sınıf özellikleri HP ProBook 440 14 inç dizüstü bilgisayar büyüyen işletmelere ticari sınıf performans, çok katmanlı uç nokta güvenliği ve kolayca yükseltilebilir bir tasarımda dayanıklılık sunar. Zengin özellikleri, en son Intel işlemcisi[2] ve uzun pil ömrüyle bu bilgisayar uzun süreli üretkenlik için iyi donanımlıdır ve hibrit çalışmaya destek olur. |
| Ürün Serisi | ProBook 400 Serisi |
| Ürün rengi | Gümüş |
| İşlemci | Intel® Core™ i7 |
| Form faktörü | Kapaklı |
| Renk adı | Pike silver aluminum |
| İşlemci Bilgisi | Intel® Core™ i7-1355U processor 3.70 GHz (12M Cache, up to 5.00 GHz) |
| Bellek | 16GB |
| Pazar konumlandırması | Everyday |
| Yıl girişi | 2023 |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Menşe ülkesi | Çin, Tayland |
| Bellek Hızı | 3200MHz |
| Bellek Yuva Bilgisi | 2 x Adet SODIMM (1 x 16GB) |
| Orijinal marka adı | HP |
| Maksimum Bellek Desteği | 32GB |
| Ekran boyutu | 14 inch |
| Disk | 512GB SSD |
| Ekran çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Dokunmatik ekran | Hayır |
| Disk Bilgisi | PCIe® NVMe™ SSD |
| Ekran Boyutu | 14"/14.5'' |
| HD türü | Full HD kalitesi |
| Ekran Bilgisi | IPS, dar çerçeve, yansıma önleyici, 300 nit, %45 NTSC |
| Panel tipi | IPS |
| LED arka ışığı | Evet |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| vPro | Yok |
| Yerel açı oranı | 16:9 |
| Ekran Çözünürlüğü | FHD (1920×1080) |
| Yansımasız ekran | Evet |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran parlaklığı | 250 cd/m² |
| Diagonal ekran boyutu | 35,6 cm |
| Ekran Kartı | Tümleşik |
| RGB renk alanı | NTSC |
| Ekran Kartı Bilgisi | Intel® Grafik Kartı |
| Optik Sürücü | Yok |
| Renk skalası | 45% |
| NTSC kapsaması (tipik) | 45% |
| Ethernet Kartı | Gigabit |
| İşlemci ailesi | Intel® Core™ i7 |
| Ağ ve İletişim | Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2) + Bluetooth® 5.3 |
| Giriş/Çıkış | 1 x HDMI 2.1 2 x USB Type-C 2 x USB 3.0 1 x RJ-45 1 x Birleşik Kulaklık / Mikrofon |
| İşlemci üreticisi | Intel |
| İşlemci | i7-1355U |
| Dahili Web Kamerası | FHD Web Kamera |
| İşlemci nesli | 13. Nesil Intel® Core™ i7 |
| Kamera Çözünürlüğü | 1080p |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 10 |
| Garanti | 2 Yıl Yerinde Garanti |
| Sıralı işlemci sayısı | 12 |
| İşlemci destek frekansı | 5 GHz |
| Batarya | 3 Hücreli |
| Pil | 56W/hr |
| Performans çekirdekleri | 2 |
| Boyutlar | Yükseklik: 17 mm x Genişlik: 318.6 mm x Derinlik: 224.4 mm |
| Tasarruf çekirdekleri | 8 |
| Mobil iletişim (4G-5G) | Yok |
| LTE (3G-4G) | Yok |
| Performance-core Max Turbo Frekans | 5 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frekans | 3,7 GHz |
| İşlemci önbelleği | 12 MB |
| İşlemci ön bellek türü | L3 |
| İşlemci temel gücü | 15 W |
| Maksimum turbo güç | 55 W |
| RAM | 16 GB |
| Maksimum bellek | 16 GB |
| Dahili hafıza tipi | DDR4-SDRAM |
| Hafıza frekans hızı | 3200 MHz |
| Hafıza şekli faktörü | SO-DIMM |
| Bellek düzeni | 1 x 16 GB |
| Bellek yuvası sayısı | 2x SO-DIMM |
| Non-ECC | Evet |
| Toplam depolama kapasitesi | 512 GB |
| Depolama ortamı | SSD |
| Optik sürücüler | Hayır |
Benzer Ürünler
40.338,07TL
Maksimum 4 taksit imkanı
Dell Latitude 5440 i5-1335U 8GB 256GB SSD 14 W11 Pro Notebook
69.010,03TL
Maksimum 4 taksit imkanı
ASUS ExpertBook Ultra 7 255H 14'' 32GB 512GB SSD DOS Notebook
60.652,21TL
Maksimum 4 taksit imkanı