LED-LCD
HP Series 3 Pro 327pf 27'' 100Hz IPS (B0CG3UT)
7.04986 TL
HP Series 3 Pro 327pf 27'' 100Hz IPS (B0CG3UT)
Stokta Var
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
1g 12 saat 3dk içinde sipariş verirsen yarın kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | LED-LCD |
|---|---|
| Marka | HP |
| Ekran Boyut Aralığı | 27" - 29" |
| USB Type-C | Yok |
| Kavis (Curved) | Yok |
| Dokunmatik | Yok |
| Yükseklik Ayarı | Yok |
| Pivot | Yok |
| Görüntü Teknolojisi | <2K |
| Çözünürlük | FHD (1920×1080) |
| Panel Teknolojisi | IPS |
| Görülebilir Alan | 59,79 cm x 33,63 cm |
| Tepki Süresi | 5 ms |
| Yenileme Hızı (Frekans) | 100Hz |
| Çerçeve Oranı (En:Boy) | 16:9 |
| Parlaklık | 250 cd/m² |
| Bağlantı | 1 x HDMI 1.4 1 x DisplayPort 1.2 1 x VGA |
| Ethernet | Yok |
| USB | Yok |
| HDMI | Var |
| DVI | Yok |
| VGA | Var |
| DisplayPort | Var |
| VESA | Var |
| Dahili Webcam | Yok |
| Dahili Hoparlör | Yok |
| Frekanslar | Dikey Max: 48 ~ 100 Hz Yatay Max: 30 ~ 115 kHz |
| Sync Teknolojisi | Belirtilmemiş |
| Garanti | 3 Yıl Standart Garanti |
| Enerji Sınıfı | D Sınıfı |
| Enerji Sınıf Linki | Enerji Sınıfı |
| Nokta Aralığı | 0,3114 mm |
| Karşıtlık | Statik: 8.000.0000:1 |
| Görünüm Açısı | Dikey Max: 178º Yatay Max: 178º |
| Güç Tüketimi | Max: 35W |
| Boyutlar | Yükseklik: 438.4 mm x Genişlik: 611 mm x Derinlik: 190.3mm ( Ayaklı) |
| Diğer Öz. 1 | 100 Hz'e kadar yenileme hızına sahip[1] bu 27 inç FHD monitör, keskin görüntüler ve akıcı hareket sağlayarak günlük deneyiminizi daha verimli ve keyifli hale getirir. |
| Diğer Öz. 2 | Odaklanmanıza yardımcı olan bir monitörle masanızı düzenleyin. Düzenli kablo yönetimi, ince, eğim ayarlı stand ve çift monitörü temiz bir şekilde eşleştirmek için 3 taraflı mikro kenarlı çerçeve ile dağınıklığı ortadan kaldırın. Sezgisel joystick OSD düğmesiyle ayarlarınızı kolayca özelleştirin. |
| Diğer Öz. 3 | Projeleriniz ve ödevleriniz için genişletilmiş bir çalışma alanı ile günlük deneyiminizi daha verimli ve keyifli hale getirin. Bu şık 27 inç FHD monitör, her açıdan görülebilen kaliteli bir IPS ekrana ve keskin görüntüler ve akıcı hareket için 100 Hz |
| Renk Paleti | 16.7 Milyon |
| Eğme | -5° ~ +20° |