Notebook Bellek
Kingston 32GB DDR4 3200 MHz Notebook Bellek (KVR32S22D8/32)
(1 Yorum)
17.75319 TL
Kingston 32GB 3200 D4 KVR32S22D8/32 (NB)
Stokta Var
(Sadece 10 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
1g 3 saat 10dk içinde sipariş verirsen yarın kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Bilgisayar Parçaları ve Çevre Birimleri > Bellek |
|---|---|
| Kategori | Dizüstü Bellek |
| Marka | KINGSTON |
| Marka | Kingston |
| RAM | 32 GB |
| Kapasite | 32GB |
| Bellek düzeni (modüller x boyut) | 1 x 32 GB |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Dahili hafıza tipi | DDR4 |
| Arayüz | 260-Pin SODIMM |
| Hafıza veri aktarım hızı | 3200 MT/s |
| Soğutucu | Yok |
| Bileşen | Laptop |
| Bellek Hızı | 3200MHz |
| Hafıza şekli faktörü | 260-pin SO-DIMM |
| Erişim Zamanı | 32 ns |
| ECC | Hayır |
| Gecikme Değerleri | CL[22] 22-22-22 |
| Geçici bellek tipi | Unregistered (unbuffered) |
| Çalışma Voltajı | 1.2V |
| CAS latens | 22 |
| Hafıza voltajı | 1.2 V |
| Saf döngü zamanı | 45,75 ns |
| Saf döngü zamanını yenile | 350 ns |
| Saf aktif zaman | 32 ns |
| Güç voltajını programlama (VPP) | 2,5 V |
| Menşe ülkesi | Tayvan |
| JEDEC standardı | Evet |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 85 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -55 - 100 °C |
| Uyumluluk sertifikaları | RoHS |
| Aşağıdakileri içermez | Halojen |
| Genişlik | 69,6 mm |
| Derinlik | 3,7 mm |
| Yükseklik | 30 mm |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84733020 |
Benzer Ürünler
17.753,19TL
Maksimum 4 taksit imkanı
Kingston 32GB DDR4 3200 MHz Notebook Bellek (KVR32S22D8/32)
12.630,96TL
Maksimum 4 taksit imkanı