Bellek
Kingston 8GB 3200 D4 KVR32S22S8/8 (NB)
6.47201 TL
Kingston 8GB 3200 D4 KVR32S22S8/8 (NB)
Stokta Var
(Sadece 5 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
1g 12 saat 5dk içinde sipariş verirsen yarın kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Bilgisayar Parçaları ve Çevre Birimleri > Bellek |
|---|---|
| Kategori | Dizüstü Bellek |
| Marka | KINGSTON |
| RAM | 8 GB |
| Marka | Kingston |
| Bellek düzeni (modüller x boyut) | 1 x 8 GB |
| Kapasite | 8GB |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Dahili hafıza tipi | DDR4 |
| Arayüz | 260-Pin SODIMM |
| Hafıza veri aktarım hızı | 3200 MT/s |
| Bellek Hızı | 3200MHz |
| Bileşen | Laptop |
| Erişim Zamanı | 32ns |
| Hafıza şekli faktörü | 260-pin SO-DIMM |
| Gecikme Değerleri | [CL22] 22 - 22 - 22 |
| ECC | Hayır |
| Çalışma Voltajı | 1.2V |
| Geçici bellek tipi | Unregistered (unbuffered) |
| Soğutucu | Yok |
| CAS latens | 22 |
| Hafıza voltajı | 1.2 V |
| Saf döngü zamanı | 45,75 ns |
| Saf döngü zamanını yenile | 350 ns |
| Saf aktif zaman | 32 ns |
| Menşe ülkesi | Tayvan |
| Kurşun nikelaj | Altın |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 85 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -55 - 100 °C |
| Uyumluluk sertifikaları | RoHS |
| Aşağıdakileri içermez | Halojen |
| Genişlik | 69,6 mm |
| Yükseklik | 30 mm |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84733020 |
| Açıklama Diğer | - |
Benzer Ürünler
29.008,46TL
Maksimum 4 taksit imkanı
32GB 6800MT/s DDR5 CL34 DIMM (Kit of 2) Beast Black EXPO Turkey
28.835,10TL
Maksimum 4 taksit imkanı