AMD Anakart
MSI Pro A620M-E AM5 Ryzen DDR5 Anakart (HDMI, DP)
(1 Yorum)
4.58481 TL
MSI Pro A620M-E AM5 Ryzen DDR5 Hdmi Dp
Stokta Var
(Sadece 1 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
6g 6 saat 59dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | AMD Anakart |
|---|---|
| İşlemci Soket Tipi | AM5 |
| Uyumlu Kasa Tipi | Micro ATX |
| Onboard VGA | Var |
| Tipi | AMD |
| Marka | MSI |
| İşlemci Desteği | AMD Ryzen™ 7000 Serisi İşlemciler |
| Yonga Seti | Amd A620 Chipset |
| Yonga Seti | AMD A620 |
| İşlemci Soketi | AMD™ AM5 Soket |
| İşlemci Desteği | AMD Ryzen 7000 |
| Soket Yapısı | AM5 |
| Soket Tipi | AM5 |
| Bellek Desteği | DDR5 DIMM |
| İşlemci Tipi | Amd |
| Bellek Yuvası | DDR5 |
| Bellek Kanalı | Çift Kanal |
| Bellek Desteği | 6800+(OC)/ 6600(OC)/ 6400(OC)/ 6200(OC)/ 6000(OC)/ 5800(OC)/ 5600(OC)/ 5400(OC) / 5200(OC)/ 5000(OC)/ 4800(JEDEC) MHz |
| Bellek Yuvası | 4 |
| Uyumlu Ram Tipi | DDR5 Ram |
| Tümleşik Ekran Kartı | Yok |
| Maksimum Bellek Desteği | 96 GB |
| HDMI | Var |
| Tümleşik Vga | Yok |
| DisplayPort | Var |
| Tümleşik Ses | Realtek ® ALC897 |
| VGA | Var |
| Tümleşik Ağ | Realtek ® RTL8111H |
| Yonga seti | AMD A620 Chipset |
| PCI Express X16 | 1 |
| PCI-E X1 | 1 |
| Form Yapısı | Micro ATX |
| Ethernet | Gigabit |
| Depolama Portları | 1 x M.2 4 x SATA 6 Gb/s |
| Genişleme Yuvası | 1 x PCIe x16 1 x PCIe x1 |
| Tümleşik Ses | 7.1 Kanal |
| SATA III (6.0) | 4 |
| Arka Bağlantılar | 1 x HDMI 1 x VGA 4 x USB 3.2 2 x USB 2.0 1 x RJ-45 3 x Audio Jack 2 x PS/2 |
| Dahili Bağlantılar | 1 x Güç Konektörü (ATX_PWR) 1 x Güç Konektörü (CPU_PWR) 1 x CPU Fanı 2 x Sistem Fanı 2 x Ön Panel (JFP) 1 x Kasaya İzinsiz Giriş (JCI) 1 x Ön Ses (JAUD) 1 x Com Bağlantı Noktası (JCOM) 1 x RGB LED konektörü (JRGB) 1 x TPM pin başlığı (TPM 2.0'ı destekler) 4 x USB 2.0 bağlantı noktası 2 x USB 3.2 Gen1 Tip A bağlantı noktası |
| Form Yapısı | Mikro ATX |
| İşletim Sistemi | Windows® 11, Windows® 10 64-bit |
| Bellek Uyumu | DDR5-6000 |
| Boyutlar | 21. 1 cm x 24. 38 cm |
| Maks. Bellek Desteği | 64 GB |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| Bellek Yapısı | DIMM |
| Model Dosya | Ek Döküman |
| Wi-Fi | Yok |
| Bluetooth | Yok |
| Disk Desteği | M2 |
| M2 | 1 |