Adaptörler
Retro 12V 4.2A 50W LCD Monitör Adaptör
(2 Yorum)
46333 TL
RETRO 12V 4.2A 50W Lcd Monitör Adaptörü
Stokta Var
(Sadece 1 Adet Kaldı)
2g 0 saat 54dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Retro Güç Adaptör |
|---|---|
| Durumu | Yeni ürün |
| Güç | 50W (51.6W, 48W, 46W, 45W ve 42W uyumlu) |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5.5 x 2.5 mm |
| Model | RPA-AC004 |
| EAN13 | 8697785551333 |
| Marka | Retro |
| Voltaj | 12V |
| Kapasite | 4.2 (4.3A, 4A, 4.16A, 3.8A, 3.75A ve 3.5A uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Uyumlu Modeller | Dc jack tipi ve Volt-Amper değerleri uygun olan tüm lcd monitörler ve diğer birçok elektronik cihaz ile uyumludur.Uyumlu lcd monitör modellerinden bazıları :Acer : 17 AL712AOC : 17 L700, 17 BL-17Arçelik : 17 BG-L17Beko : 17 BG-L17Botech : 17 7003LCasper : 17 780, 17 700PCMV : 17 722AKTC : 17 7003L, 17 7005LNeovo : 17 417Proview : 17 170VRegal : 17 7003L, 17 7005LSamsung : 17 172PVestel : 17 7003L, 17 7005LViewsonic : 17 VG700B |
Benzer Ürünler
5.319,55TL
Maksimum 4 taksit imkanı