Adaptörler
Retro 14V 3A 42W Samsung/Dell LCD Monitör Adaptör
(2 Yorum)
46196 TL
RETRO 14V 3A 42W Samsung SyncMaster, Dell Lcd Monitör Adaptörü
Stokta Var
(Sadece 1 Adet Kaldı)
6g 7 saat 46dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Retro Güç Adaptör |
|---|---|
| Voltaj | 14V |
| Kapasite | 3A |
| Notlar | 14V 2.14A 30W adaptör kullanan modeller ile de uyumludur. |
| Dc Jack | 6.5 x 4.4 mm - Pinli uç |
| Model | RPA-AC010 |
| EAN13 | 8697785551401 |
| Parça Kodları | AD-4214L, AD-4214N, AP04214-UV, BN44-00058A, BN44-00080A, GH17P, SCV420108 |
| Marka | Retro |
| Güç | 42W |
| Renk | Siyah |
| Uyumlu Modeller | Samsung SyncMaster 15", 17", 18", 19" Lcd Tft Monitörler :LTM1555, LTN1565, LTN1565, 1501MP, 150MP, 152B, 152T, 170T, 171P, 172B, 172S, 172T, 180T, 191T, 192T, 570S TFT, 570V TFT, 760V TFT, 770 TFT, 970P, ... vbDell 15", 17", 19" Lcd Monitörler :1500FP, 1701FP, 1702FP, 1900FP, ... vb |
| Durumu | Yeni ürün |
Benzer Ürünler
5.303,87TL
Maksimum 4 taksit imkanı