Adaptörler
Retro Acer Aspire/Packard Bell 90W Notebook Adaptör (RNA-AC03)
(2 Yorum)
53277 TL
RETRO Acer Aspire, Packard Bell EasyNote 90W Notebook Adaptör RNA-AC03
Stokta Var
(Sadece 1 Adet Kaldı)
6g 9 saat 38dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Retro Notebook Adaptör |
|---|---|
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V |
| Güç | 90W |
| Dc Jack | 5.5 x 1.7 mm |
| Model | RNA-AC03 |
| Marka | Retro |
| Kapasite | 4.74A |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| EAN13 | 8697785550510 |
| Parça Kodları | PA-1900-05, PA-1900-24, AP.T1903.001, AP.09003.011 |
| Uyumlu Modeller | Acer Aspire, Extensa, Ferrari, TravelMate SerilerieMachines Notebook SerileriPackard Bell EasyNote Serileri |
Benzer Ürünler
5.303,87TL
Maksimum 4 taksit imkanı