Adaptörler
Retro Asus 19.5V 9.23A 180W Pinli 6.0mm Notebook Adaptör (RPA-AC324)
(1 Yorum)
2.78454 TL
RETRO Asus 19.5V 9.23A 180W Pinli Uç (6.0 mm) Notebook Adaptör RPA-AC324
Stokta Var
(Sadece 1 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
6g 17 saat 2dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Retro Notebook Adaptör |
|---|---|
| EAN13 | 8681863408824 |
| Renk | Siyah |
| Dc Jack | 6.0 x 3.7 mm - Pinli uç |
| Parça Kodları | ADP-180MB F |
| Uyumlu Modeller | Asus TUF Gaming |
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V (20V uyumlu) |
| Kapasite | 9.23A (9A ve 7.5A uyumlu) |
| Güç | 180W (150W uyumlu) |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Model | RPA-AC324 |
Benzer Ürünler
5.303,87TL
Maksimum 4 taksit imkanı