Adaptörler
RETRO Asus Eee Pc 900, 1000 36W Notebook Adaptör RNA-AS02
46509 TL
RETRO Asus Eee Pc 900, 1000 36W Notebook Adaptör RNA-AS02
Stokta Var
(Sadece 1 Adet Kaldı)
Özellikler
| Kategori | Retro Notebook Adaptör |
|---|---|
| Model | RNA-AS02 |
| EAN13 | 8697785550589 |
| Parça Kodları | ADP-36EH C90-OA00PW9100R33030EXA0801XA |
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Güç | 36W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 4.8 x 1.7 mm |
| Uyumlu Modeller | Asus Eee Pc 900 Serisi, 900A, 900HA, 900HD, 900SD, 901, 904, 904HA, 904HDAsus Eee Pc 1000 Serisi, 1000H, 1000HA, 1000HAE, 1000HC, 1000HD, 1000HE, 1000HG, 1000HT, 1000HV, 1000XP |
| Voltaj | 12V |
| Kapasite | 3A |
Benzer Ürünler
70,22TL
Taksitle Ödeme Mümkün