Adaptörler
Retro Dell 130W Pinli 4.5mm Notebook Adaptör (RNA-DL09)
(2 Yorum)
1.22513 TL
RETRO Dell 130W Pinli Uç 4.5mm Notebook Adaptör RNA-DL09
Stokta Var
(Sadece 1 Adet Kaldı)
6g 7 saat 46dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Retro Notebook Adaptör |
|---|---|
| Model | RNA-DL09 |
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Güç | 130W (90W uyumlu) |
| Dc Jack | 4.5 x 3.0 mm - Pinli uç |
| EAN13 | 8697785559698 |
| Parça Kodları | RN7NW6TTY6 |
| Uyumlu Modeller | Dell Precision M3800Dell XPS 15 |
| Voltaj | 19.5V |
| Kapasite | 6.67A (6.7A ve 4.62A uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
Benzer Ürünler
5.303,87TL
Maksimum 4 taksit imkanı