Adaptörler
Retro Dell 150W Pinli Notebook Adaptör (RNA-DL06)
(1 Yorum)
2.04227 TL
RETRO Dell 150W Pinli Uç Notebook Adaptör RNA-DL06
Stokta Var
(Sadece 1 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
6g 12 saat 16dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Retro Notebook Adaptör |
|---|---|
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V (19V uyumlu) |
| Kapasite | 7.7A (7.9A, 7.89A, 7.8A, 7.1A, 6.92A, 6.7A ve 6.32A uyumlu) |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 7.4 x 5.0 mm - Pinli uç |
| Parça Kodları | N3834N3838PA-1151-06DPA-15 Family |
| Güç | 150W (135W, 130W ve 120W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Model | RNA-DL06 |
| EAN13 | 8697785550060 |
| Uyumlu Modeller | Dell Inspiron 9100, 9200Dell XPS M170 |
Benzer Ürünler
5.303,87TL
Maksimum 4 taksit imkanı