Adaptörler
Retro Dell 240W Pinli Notebook Adaptör (RNA-DL11)
(3 Yorum)
3.97775 TL
RETRO Dell 240W Pinli Uç Notebook Adaptör RNA-DL11
Stokta Var
(Sadece 1 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
6g 21 saat 26dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Retro Notebook Adaptör |
|---|---|
| Dc Jack | 7.4 x 5.0 mm - Pinli uç |
| Model | RNA-DL11 |
| Uyumlu Modeller | Dell Alienware 18Dell Precision M6700 |
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V |
| Güç | 240W (180W, 210W ve 230W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| EAN13 | 8697785554945 |
| Parça Kodları | PA-9E Family 240WFHMD4FWCRC6RTJT |
| Kapasite | 12.3A (9.23A, 10.8A, 11.8A ve 12.31A uyumlu) |
Benzer Ürünler
5.303,87TL
Maksimum 4 taksit imkanı