Adaptörler
RETRO Dell 65W Pinli Uç Notebook Adaptör RNA-DL02
59262 TL
RETRO Dell 65W Pinli Uç Notebook Adaptör RNA-DL02
Stokta Var
(Sadece 1 Adet Kaldı)
Stoktan Teslim
Aynı gün kargoya verilir.
Aynı Gün Kargo
Saat 15:00'a kadar verilen siparişler, yarın kapında!
14 Gün İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Özellikler
| Kategori | Retro Notebook Adaptör |
|---|---|
| Durumu | Yeni ürün |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 7.4 x 5.0 mm - Pinli uç |
| EAN13 | 8697785550022 |
| Parça Kodları | 928G4PA-1650-05D2F79700T2357U7088 |
| Uyumlu Modeller | Dell Inspiron 600m, 700m, 6000, 6400Dell Latitude D500, D600, D610, D620Dell Inspiron, Latitude, Studio, Vostro, XPS serileri |
| Voltaj | 19.5V |
| Kapasite | 3.34A (2.31A uyumlu) |
| Güç | 65W (45W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Model | RNA-DL02 |
| Marka | Retro |
Benzer Ürünler
70,33TL
Maksimum 4 taksit imkanı