Adaptörler
Retro HP/Compaq 120W 4.5mm Pinli Notebook Adaptör (RNA-HC18)
(1 Yorum)
1.23017 TL
RETRO Hp Compaq 120W Pinli Uç 4.5mm Notebook Adaptör RNA-HC18
Stokta Var
(Sadece 1 Adet Kaldı)
5g 23 saat 37dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Retro Notebook Adaptör |
|---|---|
| Model | RNA-HC18 |
| Parça Kodları | 709984-003PA-1121-62HE |
| Uyumlu Modeller | Hp Envy 15, 17Hp Omen 15, 17 |
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V |
| Güç | 120W |
| Renk | Siyah |
| EAN13 | 8697785550220 |
| Kapasite | 6.15A |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 4.5 x 3.0 mm - Pinli Uç |
Benzer Ürünler
5.325,69TL
Maksimum 4 taksit imkanı