Adaptörler
RETRO Hp Compaq 150W Pinli Uç 4.5mm Notebook Adaptör RNA-HC19
2.50848 TL
RETRO Hp Compaq 150W Pinli Uç 4.5mm Notebook Adaptör RNA-HC19
Stokta Var
(Sadece 1 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
1g 12 saat 24dk içinde sipariş verirsen yarın kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Retro Notebook Adaptör |
|---|---|
| Durumu | Yeni ürün |
| Kapasite | 7.7A (7.1A ve 6.9A uyumlu) |
| Güç | 150W (135W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Model | RNA-HC19 |
| Marka | Retro |
| Voltaj | 19.5V (19V uyumlu) |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 4.5 x 3.0 mm - Pinli Uç |
| EAN13 | 8697785553269 |
| Parça Kodları | 775626-003ADP-150XB B |
| Uyumlu Modeller | Hp Envy 15, 17Hp Omen 15, 17 |
Benzer Ürünler
70,50TL
Maksimum 4 taksit imkanı