Adaptörler
Retro Microsoft Surface Pro 3/4 12V 2.58A Tablet Adaptör
(1 Yorum)
85261 TL
RETRO Microsoft Surface Pro 3, Pro 4, 12V 2.58A Tablet Adaptörü
Stokta Var
(Sadece 1 Adet Kaldı)
7g 3 saat 40dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Retro Güç Adaptör |
|---|---|
| Kapasite | 2.58A |
| Notlar | Duvar tipi (wall mount)Adaptör üzerinde USB çıkış bulunmamaktadır. |
| Dc Jack | 6 Pin |
| Marka | Retro |
| Voltaj | 12V |
| Güç | 31W |
| Renk | Siyah |
| Model | RTBA-MS02 |
| EAN13 | 8697785553771 |
| Parça Kodları | A1625 |
| Uyumlu Modeller | Microsoft Surface Pro 3Microsoft Surface Pro 4 |
| Durumu | Yeni ürün |
Benzer Ürünler
5.304,31TL
Maksimum 4 taksit imkanı