Adaptörler
Retro MSI 20V 14A 280W 4 Pin USB Tip Notebook Adaptör (RPA-AC343)
(1 Yorum)
5.45914 TL
RETRO MSI 20V 14A 280W 4 Pin USB Tip Notebook Adaptör RPA-AC343
Stokta Var
(Sadece 1 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
6g 0 saat 29dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Retro Notebook Adaptör |
|---|---|
| Voltaj | 20V |
| Kapasite | 14A (11.5A ve 12A uyumlu) |
| Model | RPA-AC343 |
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Güç | 280W (230W ve 240W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 4 Pin - USB Tip |
| EAN13 | 8681863406936 |
Benzer Ürünler
5.325,69TL
Maksimum 4 taksit imkanı