Adaptörler
Retro Toshiba Dynabook 19V 6.3A 120W Geniş Uç Notebook Adaptör (RPA-AC071)
(1 Yorum)
1.09255 TL
RETRO Toshiba Dynabook 19V 6.3A 120W Geniş Uç Notebook Adaptör RPA-AC071
Stokta Var
(Sadece 1 Adet Kaldı)
1g 6 saat 21dk içinde sipariş verirsen yarın kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Retro Notebook Adaptör |
|---|---|
| Voltaj | 19V (19.5V uyumlu) |
| Kapasite | 6.3A (5.64A ve 6.15A uyumlu) |
| Notlar | Belirtilen modellerin bazı serileri 5.5 x 2.5 mm ince uç kullanabilir.5.5 x 2.5 mm ince uçlu Retro adaptör modeli : RNA-DT03 |
| Dc Jack | 6.3 x 3.0 mm |
| Uyumlu Modeller | Toshiba Satellite A30, A35Toshiba Satellite A60, A65Toshiba Satellite A70, A5Toshiba Satellite P10, P15Toshiba Satellite P20, P25Toshiba Satellite P30, P35 |
| Marka | Retro |
| Güç | 120W (110W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Model | RPA-AC071 |
| EAN13 | 8697785550787 |
| Parça Kodları | PA3290E-1ACAPA3290U-1ACA |
| Durumu | Yeni ürün |
Benzer Ürünler
5.319,55TL
Maksimum 4 taksit imkanı