Adaptörler
Retro Toshiba Dynabook 19V 9.5A 180W 4 Pin Notebook Adaptör (RNA-TS10)
(1 Yorum)
2.12178 TL
RETRO Toshiba Dynabook 19V 9.5A 180W 4 Pin Notebook Adaptörü RNA-TS10
Stokta Var
(Sadece 1 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
7g 2 saat 30dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Retro Notebook Adaptör |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| EAN13 | 8697785553962 |
| Parça Kodları | PA3546E-1AC3PA3546E-1ACA |
| Marka | Retro |
| Voltaj | 19V |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 4 pin - Dişi |
| Model | RNA-TS10 |
| Uyumlu Modeller | Toshiba Satellite X200Toshiba Satellite X205 |
| Durumu | Yeni ürün |
| Kapasite | 9.5A |
| Güç | 180W |
Benzer Ürünler
5.303,87TL
Maksimum 4 taksit imkanı