Hafıza Kartı
SanDisk 256GB microSD Hafıza Kartı 100MB/s
(2 Yorum)
4.80052 TL
Sandisk 256GB Micro SD Kart (100/40MB/s)
Stokta Var
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
7g 11 saat 47dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Bilgisayar Parçaları ve Çevre Birimleri > Hafıza Kartı |
|---|---|
| Kategori | MicroSDXC |
| Marka | SANDISK |
| Marka | Sandisk |
| Kapasite | 256 GB |
| Kapasite | 256GB |
| Flaş kart çeşidi | MicroSDXC |
| Okuma/Yazma | Okuma : 100MB/s - Yazma: 40MB/s |
| Flaş bellek sınıfı | Sınıf 10 |
| Adapter/Çevirici | Var |
| Okuma hızı, ortam | 100 MB/s |
| Boyutlar | 1.02mm x 14.99mm x 10.92mm |
| Yazma hızı, ortam | 40 MB/s |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| Dahili hafıza tipi | UHS-I |
| UHS Hız Sınıfı | Class 3 (U3) |
| Model Dosya | Ek Döküman |
| Video Hız Sınıfı | V30 |
| Ürün rengi | Beyaz |
| Koruma özellikleri | şoka dayanıklı, Sıcaklık dayanımlı, Su geçirmez |
| Çalışma ısısı aralığı | -25 - 85 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 85 °C |
| Genişlik | 11 mm |
| Derinlik | 15 mm |
| Yükseklik | 1 mm |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Ambalaj genişliği | 120 mm |
| Ambalaj derinliği | 70 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 5 mm |
| Paket ağırlığı | 30 g |
| Hafıza adaptörü dahil | SD |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 85235190 |
Benzer Ürünler
2.263,58TL
Maksimum 4 taksit imkanı
Kingston Canvas Select Plus 256GB microSDXC 150MB/s Adaptörlü
26.752,56TL
Maksimum 4 taksit imkanı
Lexar Professional 512GB CFexpress Hafıza Kartı (LCXEXP4512G)
35.313,52TL
Maksimum 4 taksit imkanı