Özellikler
| Kategori | Bilgisayar Parçaları ve Çevre Birimleri > Hafıza Kartı |
|---|---|
| Marka | SANDISK |
| Kapasite | 32 GB |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| USB versiyonu | 2.0 |
| Form faktörü | Kaymalı |
| Ürün rengi | Siyah |
| Şifre koruması | Evet |
| Ambalaj genişliği | 127 mm |
| Ambalaj derinliği | 77 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 9 mm |
| Paket ağırlığı | 11 g |
| USB gerekli | Evet |
| USB güç destekli | Evet |