Hafıza Kartı
SanDisk Cruzer Blade 64GB USB Flash Bellek
(2 Yorum)
96281 TL
SanDisk Cruzer Blade 64GB
Stokta Var
6g 20 saat 29dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Bilgisayar Parçaları ve Çevre Birimleri > Hafıza Kartı |
|---|---|
| Marka | SANDISK |
| Kapasite | 64 GB |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| USB versiyonu | 2.0 |
| Bootable | Hayır |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Windows 7, Windows 8, Windows Vista Business |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | Evet |
| Desteklenen Linux çalışma sistemleri | Evet |
| Form faktörü | Kapaksız |
| Ürün rengi | Siyah, Kırmızı |
| Muhafaza malzemesi | Plastik |
| Sertifikalar, uygunluk bildirimleri | CE, FCC |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| Genişlik | 17,6 mm |
| Derinlik | 7,4 mm |
| Yükseklik | 41,5 mm |
| Ağırlık | 2,5 g |
| Ambalaj genişliği | 76,2 mm |
| Ambalaj derinliği | 6,35 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 127 mm |
| Paket ağırlığı | 21,7 g |
| Ambalaj tipi | Kabartı |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 35 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Mastır karton başına miktar | 50 adet |
| Ana karton genişliği | 86 mm |
| Mastır karton uzunluğu | 264 mm |
| Ana karton uzunluğu | 146 mm |
| Mastır karton ağırlığı | 1,17 kg |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
Benzer Ürünler
2.263,39TL
Maksimum 4 taksit imkanı