Hafıza Kartı
SanDisk Cruzer Glide 3.0 128GB USB Flash Bellek
(3 Yorum)
1.61350 TL
SanDisk Cruzer Glide™ 3.0 USB Flash Drive 128GB
Stokta Var
1g 13 saat 1dk içinde sipariş verirsen yarın kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Bilgisayar Parçaları ve Çevre Birimleri > Hafıza Kartı |
|---|---|
| Marka | SANDISK |
| Kapasite | 128 GB |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Tak ve kullan | Evet |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Evet |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | Evet |
| Form faktörü | Kaymalı |
| Ürün rengi | Siyah, Kırmızı |
| Muhafaza malzemesi | Plastik |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| PIN-güvenlikli erişim | Hayır |
| Şifre koruması | Hayır |
| Genişlik | 21,8 mm |
| Derinlik | 59,4 mm |
| Yükseklik | 8,4 mm |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Boyun askısı dahil | Hayır |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 45 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
Benzer Ürünler
2.270,08TL
Maksimum 4 taksit imkanı
Kingston Canvas Select Plus 256GB microSDXC 150MB/s Adaptörlü
26.829,44TL
Maksimum 4 taksit imkanı