Hafıza Kartı
SanDisk iXpand 64GB Flash Bellek Type-A + Lightning
2.74276 TL
SanDisk iXpand Flash Drive 64GB Type A + Lightning
Stokta Var
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
7g 0 saat 24dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Bilgisayar Parçaları ve Çevre Birimleri > Hafıza Kartı |
|---|---|
| Marka | SANDISK |
| Kapasite | 64 GB |
| Araç arayüzü | USB Type-A / Lightning |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Form faktörü | Şapka |
| Ürün rengi | Gri, Gümüş, Transparan |
| Genişlik | 15,2 mm |
| Derinlik | 65,4 mm |
| Yükseklik | 8,7 mm |
| Ağırlık | 20 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 35 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 70 °C |
Benzer Ürünler
2.263,39TL
Maksimum 4 taksit imkanı