Hafıza Kartı
SanDisk Max Endurance 128GB MicroSDXC + SD Adaptör
(1 Yorum)
4.60396 TL
SanDisk MAX ENDURANCE microSDXC 128GB + SD Adapter - for home security cameras & dashcams
Stokta Var
(Sadece 10 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
6g 22 saat 38dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Bilgisayar Parçaları ve Çevre Birimleri > Hafıza Kartı |
|---|---|
| Marka | SANDISK |
| Kapasite | 128 GB |
| Flaş kart çeşidi | MicroSDXC |
| Flaş bellek sınıfı | Sınıf 10 |
| Okuma hızı, ortam | 100 MB/s |
| Yazma hızı, ortam | 40 MB/s |
| Dahili hafıza tipi | UHS-I |
| UHS Hız Sınıfı | Class 3 (U3) |
| Video Hız Sınıfı | V30 |
| Ürün rengi | Beyaz |
| MTBF aralığı | 60000 Saat |
| Çalışma ısısı aralığı | -25 - 85 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 85 °C |
| Genişlik | 15 mm |
| Derinlik | 1,02 mm |
| Yükseklik | 10,9 mm |
| Ağırlık | 4,5 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 85235190 |
Benzer Ürünler
2.263,39TL
Maksimum 4 taksit imkanı
Kingston Canvas Select Plus 256GB microSDXC 150MB/s Adaptörlü
26.750,31TL
Maksimum 4 taksit imkanı