Hafıza Kartı
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe Type-C 128GB
2.04274 TL
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe Type-C 128GB
Stokta Var
Özellikler
| Kategori | Bilgisayar Parçaları ve Çevre Birimleri > Hafıza Kartı |
|---|---|
| Marka | SANDISK |
| Kapasite | 128 GB |
| Araç arayüzü | USB Type-A / USB Type-C |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Tak ve kullan | Evet |
| Uyumlu işletim sistemi | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Mac OS X v10.9+ |
| Form faktörü | Fırdöndü |
| Ürün rengi | Paslanmaz çelik |
| Muhafaza malzemesi | Metal |
| Anahtarlık | Evet |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| PIN-güvenlikli erişim | Hayır |
| Ambalaj genişliği | 105 mm |
| Ambalaj derinliği | 153 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 12 mm |
| Paket ağırlığı | 24 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
Benzer Ürünler
4.321,74TL
Maksimum 4 taksit imkanı