Hafıza Kartı
SanDisk Ultra Luxe 256GB USB 3.2 Flash Bellek
(2 Yorum)
3.54031 TL
SanDisk Ultra Luxe 256GB, USB 3.2 Flash
Stokta Var
(Sadece 10 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
4g 16 saat 7dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Bilgisayar Parçaları ve Çevre Birimleri > Hafıza Kartı |
|---|---|
| Marka | SANDISK |
| Kapasite | 256 GB |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Tak ve kullan | Evet |
| Form faktörü | Kapaksız |
| Ürün rengi | Gümüş |
| Anahtarlık | Evet |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| PIN-güvenlikli erişim | Hayır |
| Şifre koruması | Evet |
| Genişlik | 15,8 mm |
| Derinlik | 40 mm |
| Yükseklik | 5,72 mm |
| Ambalaj genişliği | 98 mm |
| Ambalaj derinliği | 160 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 6 mm |
| Paket ağırlığı | 19 g |
| Ambalaj tipi | Kabartı |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 35 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
Benzer Ürünler
2.272,42TL
Maksimum 4 taksit imkanı
Kingston Canvas Select Plus 256GB microSDXC 150MB/s Adaptörlü
26.857,08TL
Maksimum 4 taksit imkanı