Oyuncu (Gaming)
ASUS VZ279HG 27'' 120Hz IPS Gaming Monitör
(2 Yorum)
6.528100 TL
27 ASUS VZ279HG 1MS 120HZ IPS GAMING MONİTÖR
Stokta Var
(Sadece 10 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
7g 2 saat 3dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Oyuncu (Gaming) |
|---|---|
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Pixel |
| Bağlantı Tipi | HDMI |
| Marka | Asus |
| Ekran Boyutu | 27-29 |
| Ekran Boyut Aralığı | 27" - 29" |
| Pivot | Yok |
| USB Type-C | Yok |
| Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Kavis (Curved) | Yok |
| Multimedya | Yok |
| Dokunmatik | Yok |
| Oyuncular İçin | Evet |
| Tepki Süresi | 1 ms |
| Ekran | IPS Monitörler |
| Görüntü Teknolojisi | <2K |
| VESA | Var |
| Çözünürlük | FHD (1920×1080) |
| Yükseklik Ayarı | Yok |
| Panel Teknolojisi | IPS |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Görülebilir Alan | 59.78 cm x 33.63 cm |
| Tepki Süresi | 1 ms |
| Yenileme Hızı (Frekans) | 120Hz |
| Çerçeve Oranı (En:Boy) | 16:9 |
| Parlaklık | 250 cd/m² |
| Bağlantı | 1 x HDMI 1.4 1 x VGA 1 x Ses Çıkışı |
| Ethernet | Yok |
| USB | Yok |
| HDMI | Var |
| DVI | Yok |
| VGA | Var |
| DisplayPort | Yok |
| Dahili Webcam | Yok |
| Dahili Hoparlör | Yok |
| Frekanslar | Dikey Max: 48 ~ 120 Hz Yatay Max: 30 ~ 138 kHz |
| Sync Teknolojisi | Adaptive Sync |
| Garanti | 3 Yıl Standart Garanti |
| Enerji Sınıfı | C Sınıfı |
| Enerji Sınıf Linki | Enerji Sınıfı |
| Nokta Aralığı | 0.311mm |
| Karşıtlık | Statik: 1.500:1 |
| Görünüm Açısı | Dikey Max: 178º Yatay Max: 178º |
| Güç Tüketimi | Max: 25W |
| Boyutlar | Yükseklik: 421 mm x Genişlik: 610 mm x Derinlik: 210 mm ( Ayaklı) |
| Diğer Öz. 1 | Ultra ince şık bir profile sahip olan 5,5 mm kalınlığında 27 inç Full HD (1920 x 1080) IPS oyuncu monitörü |
| Diğer Öz. 2 | SmoothMotion 120Hz yenileme hızı, VRR (Değişken Yenileme Hızı) özelliğini etkinleştirerek akıcı ve görüntü yırtılmalarından uzak bir kullanım deneyimi sunar. |
| Diğer Öz. 3 | %99 sRGB, Çerçevesiz, 120Hz, SmoothMotion, 1ms (MPRT), Adaptive Sync, Eye Care Plus, Düşük Mavi Işık, Flicker Free, Duvar Montaj Özelliği |
| Renk Paleti | 16.7 Milyon |
| Eğme | -5° ~ +23° |
| Model Link | Üretici Sayfası |