SSD
MSI Spatium S270 SATA 2.5" 480GB SSD
(1 Yorum)
5.87417 TL
480GB MSI SSD SPATIUM S270 SATA 2.5
Stokta Var
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
3g 21 saat 6dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Bağlantı Tipi | SATA |
|---|---|
| Diğer | PropertyID: 0 |
| Disk Tipi | SATA |
| Max Okuma Hızı | 460MB/s - 560MB/s |
| Kapasite | 480 GB |
| Max Yazma Hızı | 300MB/s - 450MB/s |
| Sıralı Okuma Hızı | 500 MB/s |
| Kapasite | 480GB |
| Sıralı Yazma Hızı | 450 MB/s |
| Arabirim | SATA (1.5 GB/s) |
Benzer Ürünler
24.690.744,73TL
Maksimum 4 taksit imkanı