ASUS 23,8" FHD White, Core 5 210H, 8GB DDR5 SO-DIMM, 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD, Freedos
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
1g 12 saat 35dk içinde sipariş verirsen yarın kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Bilgisayar > All In One PC |
|---|---|
| Marka | ASUS |
| Ekran boyutu | 23.8 inch |
| Ekran çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Dokunmatik ekran | Hayır |
| HD türü | Full HD kalitesi |
| Yerel açı oranı | 16:9 |
| Ekran parlaklığı | 250 cd/m² |
| Panel tipi | LCD |
| RGB renk alanı | sRGB |
| Yansımasız ekran | Evet |
| Renk skalası | 100% |
| İşlemci ailesi | Intel Core 5 |
| İşlemci üreticisi | Intel |
| İşlemci | 210H |
| İşlemci nesli | Intel Core (Series 2) |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 |
| Sıralı işlemci sayısı | 12 |
| İşlemci destek frekansı | 4,8 GHz |
| Performans çekirdekleri | 4 |
| Tasarruf çekirdekleri | 4 |
| Efficient-core Max Turbo Frekans | 3,6 GHz |
| Performans çekirdeği temel frekansı | 2,2 GHz |
| Tasarruf çekirdeği temel frekansı | 1,6 GHz |
| İşlemci önbelleği | 12 MB |
| İşlemci ön bellek türü | Akıllı Önbellek |
| İşlemci temel gücü | 45 W |
| Maksimum turbo güç | 115 W |
| RAM | 8 GB |
| Maksimum bellek | 32 GB |
| Dahili hafıza tipi | DDR5-SDRAM |
| Bellek yuvası sayısı | 2 |
| Hafıza alanı türü | SO-DIMM |
| Toplam depolama kapasitesi | 512 GB |
| Depolama ortamı | SSD |
| Optik sürücüler | Hayır |
| Toplam SSD kapasitesi | 512 GB |
| Kurulan SSD sayısı | 1 |
| Sert durum disk sürücü, kapasite | 512 GB |
| Sert durum disk sürücüsü arayüzleri | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Evet |
| SSD form faktörü | M.2 |
| Ayrık grafik bağdaştırıcı | Hayır |
| Ayrık ekran kartı modeli | Mevcut değil |
| Entegre grafik kartı | Evet |
| On-board grafik adaptör modeli | Intel Grafik |
| Yerleşik GPU üreticisi | Intel |
| Yerleşik grafik bağdaştırıcı ailesi | Intel Grafik |
| Gömme hoparlörler | Evet |
Benzer Ürünler
Maksimum 4 taksit imkanı
ASUS 27.0'' Black,FHD (1920 x 1080) ,Intel® Core™ 5 Processor 210H, DDR5 16GB, 512GB M.2 NVMe,DOS
Maksimum 4 taksit imkanı
ASUS 27.0'' White,FHD (1920 x 1080),Intel® Core™ 5 Processor 210H, DDR5 16GB, 512GB M.2 NVMe,DOS
Maksimum 4 taksit imkanı
ASUS 23.8" Black, FHD (1920 x 1080), Intel® Core™ 5 Processor 210H , DDR5 16GB, 512GB M.2 NVMe, DOS
Maksimum 4 taksit imkanı
ASUS 223.8" White, FHD (1920 x 1080), Intel® Core™ 5 Processor 210H , DDR5 16GB, 512GB M.2 NVMe, DOS
Maksimum 4 taksit imkanı
HP ProOne 240 G10 Core Ultra 5-125U 16gb 512gb SSD 23.8" Free DOS D36TKET
Maksimum 4 taksit imkanı
HP ProStudio 4 G1i Ultra 5-235T 32gb 1tb SSD Windows 11 Pro 23.8"
Maksimum 4 taksit imkanı