Nvidia Ekran Kartı
Asus GeForce RTX 5070 12GB TUF Gaming OC GDDR7 Ekran Kartı
(1 Yorum)
53.76857 TL
Asus GeForce RTX5070 12G Tuf Gaming OC GD7 192Bit
Stokta Var
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
5g 17 saat 51dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| İşlemci Tipi | NVIDIA |
|---|---|
| Chip Seti | NVIDIA |
| Kategori | Nvidia Ekran Kartı |
| Bellek Türleri | GDDR7 |
| Marka | ASUS |
| Grafik işlemci | Nvidia GeForce RTX 5070 |
| Grafik İşlemci (GPU Serisi) | GeForce RTX5000 Serisi |
| Grafik Bellek | 12 GB |
| Bit Değeri | 192 Bit |
| CUDA Çekirdeği | 6144 |
| Ekran Kartı Hafızası | 12 GB |
| Bellek Tipi | GDDR 7 |
| Grafik İşlemcisi | RTX 5070 |
| Veriyolu | 192 bit |
| Grafik Hızı | OC mode: 2640MHz Varsayılan mode: 2610MHz (Boost Clock) |
| Grafik Bellek Kapasite | 12GB |
| Kart Tipi | PCI Express 5.0 |
| DVI | Yok |
| Bellek Türü | GDDR7 |
| HDMI | 2X HDMI |
| Bellek Arayüzü | 192 Bit |
| Low Profile | Yok |
| VGA | Yok |
| Soğutma Sistemi | Fanlı |
| DisplayPort | 3X DP |
| Bellek Bant Genişliği | 28 Gb/sn |
| OpenGL Sürümü | OpenGL®4.6 |
| HDMI Çıkış | 2 x HDMI 2.1b |
| Display Port | 3 x DisplayPort 2.1b |
| HDCP/HDTV | HDCP [2.3] |
| Arabirim | PCI Express 5.0 |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Benzer Ürünler
228.435,41TL
Maksimum 4 taksit imkanı
ASUS ROG Astral RTX 5090 OC 32GB GDDR7 BTF Gaming Ekran Kartı
235.500,59TL
Maksimum 4 taksit imkanı