Nvidia Ekran Kartı
ASUS GT730-SL-2GD5-BRK 2GB DDR5 64BİT HDMI/DVI-D SUB
4.44950 TL
ASUS GT730-SL-2GD5-BRK 2GB DDR5 64BİT HDMI/DVI-D SUB
Stokta Var
(Sadece 10 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
1g 12 saat 49dk içinde sipariş verirsen yarın kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Chip Seti | NVIDIA |
|---|---|
| Kategori | Nvidia Ekran Kartı |
| İşlemci Tipi | NVIDIA |
| Bellek Türleri | GDDR5 |
| Grafik işlemci | Nvidia GeForce GTX 730 |
| Marka | ASUS |
| Grafik İşlemci (GPU Serisi) | GeForce GT700 Serisi |
| Bit Değeri | 64 Bit |
| Grafik Bellek | 2 GB |
| Ekran Kartı Hafızası | 2 GB |
| Bellek Tipi | GDDR 5 |
| CUDA Çekirdeği | 384 |
| Veriyolu | 64 bit |
| Grafik İşlemcisi | GT 730 |
| Grafik Hızı | 902 MHz |
| İşlemci Hızı | 902 MHz |
| Grafik Bellek Kapasite | 2GB |
| Bellek Türü | GDDR5 |
| Bellek Hızı | 5010 MHz |
| Bellek Arayüzü | 64 Bit |
| Kart Tipi | PCI Express X16 |
| Low Profile | Var |
| Soğutma | Pasif |
| DVI | 1X DVI |
| Soğutma Sistemi | Fansız |
| HDMI | Yok |
| OpenGL Sürümü | OpenGL®4.4 |
| VGA | 1X VGA |
| HDMI Çıkış | 1 x HDMI 1.4a |
| DisplayPort | Yok |
| DVI Çıkış | 1 x DVI-D |
| Grafik Arabirimi | PCI Express 2.0 |
| VGA Çıkış | 1 x D-SUB |
| HDCP/HDTV | HDCP [1.4] |
| Arabirim | PCI Express 2.0 |
| Model Link | Üretici Sayfası |