Özellikler
| Türü | Kasa Fanı |
|---|---|
| Boyutlar | 120 X 120 X 28 (mm) |
| Boyutu | 12 cm |
| Led Işık | ARGB |
| Fan Hızı - Min | 1000 rpm |
| Ses Seviyesi | 17 - 29 dBA |
| Fan Hızı - Max | 1900 rpm |
| Renk | Siyah |
| Ses Seviyesi - Min | 20 dB |
| Ses Seviyesi - Max | 29 dB |
| Fan Rengi | Siyah |
Kategoriler
| Türü | Kasa Fanı |
|---|---|
| Boyutlar | 120 X 120 X 28 (mm) |
| Boyutu | 12 cm |
| Led Işık | ARGB |
| Fan Hızı - Min | 1000 rpm |
| Ses Seviyesi | 17 - 29 dBA |
| Fan Hızı - Max | 1900 rpm |
| Renk | Siyah |
| Ses Seviyesi - Min | 20 dB |
| Ses Seviyesi - Max | 29 dB |
| Fan Rengi | Siyah |
Değerlendirme yazmak için giriş yapın
Henüz bu üründe değerlendirme yok.
Bu ürünü satın aldıysanız, ilk değerlendirmeyi siz yapın!
Güvenli Alışveriş
Bu çerezler web sitesinin düzgün çalışması için gereklidir.
Bu çerezler, ziyaretçilerin web sitesiyle nasıl etkileşim kurduğunu anlamamıza yardımcı olur.
Bu çerezler kişiselleştirilmiş reklamların sunulması amacıyla kullanılır.