LED-LCD
ASUS TUF Gaming VG279QE5A 27 inç 1ms IPS Gaming Monitör
(1 Yorum)
7.10645 TL
Asus Tuf Gaming 27'' 1ms MM IPS (VG279QE5A)
Stokta Var
(Sadece 1 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
6g 21 saat 26dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | LED-LCD |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 27.0 inç |
| Multimedya | Var |
| Marka | Asus |
| Ekran Tipi | LED IPS |
| Ekran Boyut Aralığı | 27" - 29" |
| Çözünürlük | 1920 X 1080 |
| Oyuncular İçin | Evet |
| Tepki Süresi | 1 ms |
| USB Type-C | Yok |
| Kontrast Oranı | 100.000.000:1 |
| Bağlantı Tipi | HDMI |
| Yükseklik Ayarı | Yok |
| Pivot | Yok |
| Parlaklık | 400 nit |
| Ekran | IPS Monitörler |
| D-Sub15 | Yok |
| Panel Teknolojisi | IPS |
| Ekran Boyutu | 27-29 |
| Görülebilir Alan | 59.78 cm x 33.63 cm |
| DVI | Var |
| Görüntü Teknolojisi | <2K |
| Yenileme Hızı | 146 Hz |
| Çözünürlük | 1920x1080 |
| Tepki Süresi | 1 ms |
| Hoparlör | Var |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Webcam | Yok |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Pixel |
| Yenileme Hızı (Frekans) | 146Hz |
| Çerçeve Oranı (En:Boy) | 16:9 |
| Pivot | Var |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Parlaklık | 300 cd/m² |
| VESA Uyumu - Duvara Montaj | VAR |
| Bağlantı | 1 x HDMI 1.4 1 x DisplayPort 1.2 1 x Kulaklık Girişi |
| Kare/Geniş | 16:9 |
| Renk | Siyah |
| USB | Yok |
| HDMI | Var |
| Thunderbolt | Var |
| DVI | Yok |
| Bil.İş.Mak. UygunTasarm | Evet |
| VGA | Yok |
| Yakın Mesafe İzleme | Evet |
| Yansımasız ekran | Evet |
| DisplayPort | Var |
| Kavis (Curved) | Yok |
| Piksel aralığı | 0.311 |
| PC Giriş Soketi | Evet |
| Dahili Hoparlör | Var |
| Yenileme Hızı | 144 Hz |
| Frekanslar | HDMI: 30-180 KHz(H)/ 48-146 HZ(V) DP: 180-180 KHz(H)/ 48-146 HZ(V) |
| Özel Sayfalar | Gaming Ürünleri |
| VESA | Var |
| Sync Teknolojisi | Adaptive Sync |
| Ethernet | Yok |
| Dokunmatik | Yok |
| Garanti | 3 Yıl Standart Garanti |
| Enerji Sınıfı | E Sınıfı |
| Enerji Sınıf Linki | Enerji Sınıfı |
| Dahili Webcam | Yok |
| Nokta Aralığı | 0,311 mm |
| Karşıtlık | Statik:1.500:1 |
| Ses | 2 x 2W Hoparlör |
| Görünüm Açısı | Dikey Max: 178º Yatay Max: 178º |
| Güç Tüketimi | Max: 16.7W |
| Boyutlar | Yükseklik: 453 mm x Genişlik: 615 mm x Derinlik: 193 mm ( Ayaklı) |
| Diğer Öz. 1 | Profesyonel oyuncular ve sürükleyici oyun deneyimi için tasarlanmış 146 Hz (OC) yenileme hızına sahip 27 inç Full HD (1920x1080) oyun monitörü |
| Diğer Öz. 2 | ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB Sync) teknolojisi, ELMB ve değişken yenileme hızı teknolojilerinin aynı anda çalışarak gölgelenme ve yırtılmayı ortadan kaldırmasını sağlayarak yüksek kare hızlarına sahip keskin oyun görüntüleri sunar |
| Diğer Öz. 3 | DisplayWidget Center, fareyle monitör ayarlarının kolayca yapılmasını sağlar |
| Renk Paleti | 16.7 Milyon |
| Eğme | -5° ~ +23° |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Benzer Ürünler
18.950,34TL
Maksimum 4 taksit imkanı