Nvidia Ekran Kartı
Asus TUF Gaming RTX 5080 16GB OC GDDR7 Ekran Kartı
(1 Yorum)
108.13794 TL
ASUS TUF GAMING TUF-RTX5080-O16G-GAMING EKRAN KART
Stokta Var
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
5g 15 saat 27dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Bellek Türleri | GDDR7 |
|---|---|
| İşlemci Tipi | NVIDIA |
| Bit Değeri | 256 Bit |
| Grafik işlemci | Nvidia GeForce RTX 5080 |
| Ekran Kartı Hafızası | 16 GB |
| Grafik Bellek | 16 GB |
| Grafik İşlemcisi | RTX 5080 |
| Bellek Tipi | GDDR 6X |
| Chip Seti | NVIDIA |
| Veriyolu | 256 bit |
| İşlemci Hızı | 2305 MHz |
| Kart Tipi | PCI Express X16 |
| Soğutma | Fan |
| DVI | Yok |
| HDMI | 2X HDMI |
| VGA | Yok |
| DisplayPort | 3X DP |
| DirectX | Ver 12 |
| Grafik Arabirimi | PCIE Express 4.0 |
| Güç Tüketimi | 300 |
Benzer Ürünler
228.435,41TL
Maksimum 4 taksit imkanı
ASUS ROG Astral RTX 5090 OC 32GB GDDR7 BTF Gaming Ekran Kartı
235.500,59TL
Maksimum 4 taksit imkanı