Nvidia Ekran Kartı
MSI GeForce RTX 5050 8GB Gaming OC GDDR6 Ekran Kartı
(1 Yorum)
21.73633 TL
MSI VGA GEFORCE RTX 5050 8G GAMING OC
Stokta Var
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
5g 22 saat 35dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Nvidia Ekran Kartı |
|---|---|
| İşlemci Tipi | NVIDIA |
| Chip Seti | NVIDIA |
| Marka | MSI |
| Grafik işlemci | Nvidia GeForce RTX 5050 |
| Bellek Türleri | GDDR6 |
| Bit Değeri | 128 Bit |
| Grafik Bellek | 8 GB |
| Grafik İşlemci (GPU Serisi) | GeForce RTX5000 Serisi |
| Bellek Tipi | GDDR 7 |
| CUDA Çekirdeği | 2560 |
| Ekran Kartı Hafızası | 8 GB |
| Veriyolu | 128 bit |
| Grafik İşlemcisi | RTX 5050 |
| Grafik Hızı | Extreme Performance: 2647 MHz (MSI Center) Boost: 2632 MHz |
| Kart Tipi | PCI Express X16 |
| Grafik Bellek Kapasite | 8GB |
| Bellek Türü | GDDR6 |
| DVI | Yok |
| HDMI | 1X HDMI |
| Bellek Arayüzü | 128 Bit |
| VGA | Yok |
| Low Profile | Yok |
| DisplayPort | 3X DP |
| Soğutma Sistemi | Fanlı |
| Bellek Bant Genişliği | 20 Gb/sn |
| Directx Desteği | DirectX® 12 Ultimate |
| OpenGL Sürümü | OpenGL®4.6 |
| HDMI Çıkış | 1 x HDMI 2.1b |
| Display Port | 3 x DisplayPort 2.1b |
| Arabirim | PCI Express® Gen 5 x16 (uses x8) |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| Model Dosya | Ek Döküman |
Benzer Ürünler
228.435,41TL
Maksimum 4 taksit imkanı
ASUS ROG Astral RTX 5090 OC 32GB GDDR7 BTF Gaming Ekran Kartı
235.500,59TL
Maksimum 4 taksit imkanı