Güç Kaynağı (PSU)
DeepCool PF650 650W 80+ Güç Kaynağı
(1 Yorum)
2.62235 TL
DeepCool 650W 80+ Power Supply (PF650)
Stokta Var
(Sadece 10 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
5g 10 saat 27dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Güç Kaynağı (PSU) |
|---|---|
| Marka | DeepCool |
| Çıkış Gücü | 650W |
| Enerji Verimliliği | 80 Plus |
| Güç Kaynağı Türü | ATX |
| Anakart Çıkış | 1 x 20+4 PIN |
| Molex Çıkış | 2 x Molex |
| SATA Çıkış | 6 x SATA |
| PCI-Ex Çıkış | 4 x 6+2 PIN |
| 4 Pin CPU Çıkış | 2 x 4+4 PIN |
| Verimlilik | %85'e varan verimlilik |
| Soğutma | 120 mm Fan |
| Boyutlar | Yükseklik: 86 mm x Genişlik: 150 mm x Derinlik: 140 mm |
| Yüksek akım koruma | Var |
| Yüksek voltaj koruma | Var |
| PFC | Aktif PFC |
| Model Link | Üretici Sayfası |