Masaüstü İş İstasyonu (WS)
Dell Pro Max T2 Ultra7 265-16GB-1TBSSD-12G-W11Pro
154.23024 TL
Dell Pro Max T2 Ultra7 265-16GB-1TBSSD-12G-W11Pro
Stokta Var
(Sadece 10 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
1g 12 saat 53dk içinde sipariş verirsen yarın kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Masaüstü İş İstasyonu (WS) |
|---|---|
| Marka | Dell |
| Ürün Ailesi | Dell Pro Max T2 |
| İşlemci | Intel® Core™ Ultra 7 |
| İşlemci Bilgisi | Intel® Core™ Ultra 7 265 İşlemci 1.8 GHz (30M Cache, up to 5.3 GHz 20 Çekirdekli) |
| Bellek | 16GB |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Bellek Hızı | 5600 MT/s |
| Bellek Yuva Bilgisi | 4 x Adet DIMM (1 x 16GB) |
| Disk | 1TB SSD |
| Disk Bilgisi | PCIe® NVMe™ SSD |
| vPro | Var |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Ekran Boyutu | Yok |
| Dokunmatik | Yok |
| Optik Sürücü | Yok |
| Ekran Kartı | 12GB RTX 5070 NVDIA |
| Ekran Kartı Bilgisi | NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 |
| Yonga Seti | Intel® W880 |
| Kasa Tipi | Tower |
| Ağ ve İletişim | Tümleşik Ethernet LAN (10/100/1000) |
| Giriş/Çıkış | 2 x DisplayPort 1.4a HBR3 1 x Thunderbolt 3 x USB Type-C 4 x USB 3.2 2 x USB 2.0 1 x RJ-45 1 x Evrensel Ses Jackı |
| Genişleme Yuvaları | 3 SATA 3,5 inç HDD ve 1 SATA ODD 2 M.2 2230/2280 PCIe Gen4 yuvası 1 M.2 2230/2280 PCIe Gen5 yuvası 1 PEG tam boy Gen5 PCIe x16 yuvası 1 tam boy, yarım boy Gen3 x4 PCIe kapalı uçlu yuva 1 tam boy, tam boy Gen4 x4 PCIe açık uçlu yuva 1 tam boy, tam boy Gen3 x4 PCIe açık uçlu yuva |
| Klavye / Mouse | Klavyer: KB216 Türk(QWERTY) / Fare: MS116 |
| Güç Kaynağı | Max: 360W |
| Kasa Boyutları | Yükseklik: 387 mm x Genişlik: 187.70 mm x Derinlik: 438 mm |
| Garanti Yılı | 3 Yıl Yerinde Garanti |
Benzer Ürünler
199.303,15TL
Maksimum 4 taksit imkanı